Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Bartoszyce: Prawo jazdy miał od 8 miesięcy. Sąd zdecyduje kiedy będzie mógł ponownie usiąść za kierownicę

  Policjanci mogą zatrzymać prawo jazdy, nie tylko osobom nietrzeźwym, tym którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, ale również w przypadku stwierdzenia naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ten sposób prawo jazdy stracił 20-letni mieszkaniec gminy Bartoszyce, który spowodował kolizję.

 2. Bartoszyce: Dotkliwie pobity mężczyzna zmarł w szpitalu. Podejrzany usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany

  Policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o to, że brutalnie pobił innego mieszkańca miasta. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. 30-latkowi grozi kara 12 lat pozbawienia wolności.

 3. Kierownictwo

 4. Bartoszyce: Wypadek na trasie Wiatrowiec – Sępopol

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej Wiatrowiec – Sępopol. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 35-letni mieszkaniec Sępopola nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym renault. Na skutek uderzenia renault dachowało w przydrożnym rowie. Ranny kierowca i pasażer renault trafili do szpitala. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 5. Komenda Powiatowa Policji w Bartoszychach

 6. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 7. Komisariat Policji w Górowie Iławeckim

 8. Dzielnicowy Rejonu I

 9. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 10. Osoby poszukiane

Galeria zdjęć