Osoby zaginione

Bartoszyce: Policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Rogowicza

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach poszukują zaginionego Zbigniewa Rogowicza. Mieszkaniec Bartoszyc 7 czerwca 2014r., . wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z matką.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach poszukują zaginionego Zbigniewa Rogowicz. Mieszkaniec Bartoszyc w dniu 7 czerwca 2014r, wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z matką.

Zbigniew Rogowicz  w chwili zaginięcia, najprawdopodobniej ubrany był w granatową kurtkę jeansową, bawełnianą koszulę w paski, czarne spodnie materiałowe, szare buty sportowe. Zaginiony ma około 180 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy i jasne oczy. Posiada na barku bliznę po ranie ciętej oraz widoczne ubytki uzębienia.

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji lub telefoniczny dzwoniąc pod numer 997 lub 112.

Powrót na górę strony