Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał osłodzić życie konkubinie, kradł czekolady, słodycze i inne artykuły.

Policjanci z Komisariatu w Górowie Iławeckim zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali artykuły spożywcze warte 550zł.

W poniedziałek 11 maja około godz. 19:00 policjanci z Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który kradł artykuły spożywcze w jednym ze sklepów na terenie miasta. Gdy policjanci przyjechali do sklepu, mężczyzny już nie było. Z relacji pracowników wynikało, że około godz. 17:30 mężczyzna w wieku około 40 lat w ciągu kilkunastu minut kilkukrotnie wchodził do sklepu, chował towar pod bluzę, wychodził i po chwili wracał aby znów kraść. Okazało się, że w ten sposób udało mu się wynieść artykuły spożywcze na kwotę 740zł. Interweniujący policjanci ustalili, że sprawca kradzieży zamówił kurs taksówką do jednej z miejscowości w gminie Górowo Iławeckie.

Następnego dnia, dzięki dobremu rozpoznaniu osobowemu dzielnicowi z Górowa Ił, przy współpracy policjanta pionu kryminalnego zatrzymali w mieszkaniu 40-latka, oraz odzyskali asortyment na kwotę 550zł.

40-letni mieszkaniec gminy Górowo Iławeckie usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Nie pomogły mu tłumaczenia, że chciał w ten sposób osłodzić życie konkubinie.

  • skradziony towar
  • skradziony towar