Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Bartoszyce/Górowo Iławeckie: Kierował pomimo zakazu, a na widok policjantów przeskoczył na tylną kanapę

  Chciał przechytrzyć policjantów i na ich widok przeskoczył na tylną kanapę auta, którym kierował. Zrobił to, bo bał się odpowiedzialności za kierowanie na sądowym zakazie. Na nic zdały się wysiłki 18 – laka, nie pomogły też kłamstwa jego kolegi, z którym jechał, bo policjanci wszystko doskonale widzieli. Młody mężczyzna w rezultacie przyznał się. Czeka go odpowiedzialność za przestępstwo naruszenia sądowego zakazu.

 2. Bartoszyce/Górowo Iławeckie: Kradli betonowe płyty z budowy drogi – zostali zatrzymani

  Chcieli zarobić sprzedając skradzione płyty betonowe. Ich plany pokrzyżowali policjanci, którzy ustalili, że czterej młodzi mężczyźni trudnią się wynoszeniem drogowych, betonowych płyt z remontowanej drogi. Sprawcami okazali się mieszkańcy pobliskiej miejscowości. Mężczyźni ukradli łącznie 40 płyt o wartości 1800 zł. Czeka ich odpowiedzialność za przestępstwo kradzieży, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Komenda Powiatowa Policji w Bartoszychach

 4. Osoby poszukiane

 5. Bartoszyce: Przypominamy o obowiązku odśnieżania chodników przy posesjach i usuwania śniegu z dachów budynków

  Ustawa o utrzymaniu porządku i czystości w gminach nakłada na właścicieli nieruchomości obowiązek uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości. Ustawa prawo budowlane, nakłada na właścicieli lub zarządców obiektów budowlanych obowiązek usuwania nadmiaru śniegu z dachów, ale też sopli lodu, czy nawisów śniegu.

 6. Komisariat Policji w Górowie Iławeckim

 7. Kierownictwo

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Posterunek Policji w Bisztynku

 10. Posterunek Policji w Sępopolu

Galeria zdjęć

Powrót na górę strony