Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Bartoszyce: Wypadek na trasie Wiatrowiec – Sępopol

  Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej Wiatrowiec – Sępopol. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 35-letni mieszkaniec Sępopola nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącym z naprzeciwka osobowym renault. Na skutek uderzenia renault dachowało w przydrożnym rowie. Ranny kierowca i pasażer renault trafili do szpitala. Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 2. Kierownictwo

 3. Komenda Powiatowa Policji w Bartoszychach

 4. Komisariat Policji w Górowie Iławeckim

 5. Bartoszyce/Sępopol: Tragiczny wypadek w Sępopolu, nie żyje 43 – letnia pasażerka VW

  Przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło po 13 – tej na ul. Wojska Polskiego w Sępopolu wyjaśni policyjne śledztwo. Najprawdopodobniej prędkość była przyczyną tej tragedii. Kierowany przez 51 – latka VW Passat, uderzył prawą, przednią stroną auta w przydrożne drzewo. Pasażerka auta była zakleszczona w jego wnętrzu. Kobieta nie przeżyła wypadku.

 6. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 7. Posterunek Policji w Bisztynku

 8. Wydział Kryminalny

 9. Bartoszyce: Prosto z salonu na drogi powiatu bartoszyckiego

  Dziś, (11.01.18r.), flotę samochodową bartoszyckiej jednostki policji, zasiliły dwa nowe oznakowane radiowozy tj. Volkswagen T6 i Opel Mokka. W uroczystym wręczeniu kluczyków do radiowozów, uczestniczyli policjanci, przedstawiciele władz samorządowych, ksiądz kapelan oraz lokalne media.

 10. Osoby poszukiane

Galeria zdjęć