Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Górowie Iławeckim

 2. Troje 20-latków zginęło w wypadku w okolicy Bajdyt

  Od piątku na drogach Warmii i Mazur doszło do 9 wypadków, w wyniku których 3 osoby zginęły, a 9 zostało rannych. Do najtragiczniejszego z nich doszło dzisiaj nad ranem w powiecie bartoszyckim. Z nieustalonych przyczyn 20-latka kierująca vw passatem uderzyła w drzewo. W wyniku zderzenia trzy osoby w wieku 20 lat zginęły, a 19-letnia pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

 3. Komenda Powiatowa Policji w Bartoszychach

 4. Kierownictwo

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Groził swojej córce i 2 miesięcznej wnuczce - teraz będzie musiał wyprowadzić się z mieszkania

  Interwencja policji w mieszkaniu Jana P. zakończyła się jego zatrzymaniem jako nietrzeźwego sprawcy przestępstwa. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie po tym, jak będąc pod wpływem alkoholu groził córce ugodzeniem nożem, a wnuczce wyrzuceniem przez okno.

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. Bartoszyccy policjanci obchodzili swoje święto

  Od 97 lat 24 lipca dla każdego policjanta jest szczególną datą w kalendarzu, właśnie tego dnia w 1919 roku Sejm RP powołał Policję Państwową. Dla uczczenia tego wydarzenia w tym dniu policjanci obchodzą swoje święto. W tym roku wyjątkowo bartoszyccy policjanci świętowali 12 sierpnia. W uroczystości udział wzięli insp. Andrzej Zielonka Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Zbigniew Nadolny Wicestarosta Powiatu Bartoszyckiego, przedstawiciele służb, oraz władz miejskich i gminnych

 9. Dzielnicowi KP w Górowie Ilaweckim

 10. Osoby poszukiane

Galeria zdjęć